Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņās skvošs kļūst arvien populārāks

Lai popularizētu un iepazīstinātu ar skvošu, sporta biedrība “Juči” Pļaviņu skvoša zālē augustā rīkos šīs spēles paraugdemonstrējumus un vadīs praktiskās nodarbības visiem interesentiem.

Sporta biedrības “Juči” valdes priekšsēdētājs Pēteris Kalniņš stāsta, ka šis sporta veids kļūst aizvien populārāks un vairāki jaunie spēlētāji guvuši panākumus arī Latvijas mēroga sacensībās. Tā kā jaunieši ir jau sportisti ar pieredzi, viņi varētu vadīt šīs nodarbības, kas būtu interesanti gan viņu vienaudžiem, gan citu vecumu spēlētājiem.

Biedrība noslēgusi deleģēšanas līgumu ar Pļaviņu novada domi un saistībā ar to mācību gada laikā divas reizes nedēļā rīko skvoša nodarbības dažādu vecumu jauniešiem un jaunietēm, organizē novada čempionātu un citas sacensības. Tas viss turpināsies arī šoruden.

Pļaviņu novadā