Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolā atrod neatļautas vielas

Šonedēļ Pļaviņu novada ģimnāzijā Pļaviņu pašvaldības policija sadarbībā ar skolas vadību veica preventīvu pasākumu, lai noskaidrotu, vai mācību iestādē un tās teritorijā nav ienestas neatļautas vielas un priekšmeti. Tās palīdzēja meklēt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes kinologs ar speciāli apmācītu suni no Jēkabpils.

Pļaviņu novada ģimnāzijas direktore Rita Pole pastāstīja, ka pirms tam bija saņemta informācija, ka, iespējams, skolēni iesaistīti neatļauto vielu tirdzniecībā.

— Nevarējām šādu informāciju atstāt bez ievērības, tāpēc iesaistījām pašvaldības policiju, lai noskaidrotu situāciju. Pēc šīs pārbaudes vienu skolēnu vajadzēja uzaicināt uz pārrunām, — teica Rita Pole.

Pļaviņu pašvaldības policijas priekšniece Zane Grīnberga apstiprināja, ka šīs pārbaudes laikā skolā atrastas neatļautas vielas un priekšmeti, bet neko vairāk par to atklāt nevar. Visi materiāli nodoti Valsts policijai.

Rita Pole apliecināja, ka šāds preventīvs pasākums Pļaviņu novada ģimnāzijā notiek jau otro reizi. Mācību iestādes vadība arī turpmāk  reaģēs, ja būs aizdomas par pārkāpumiem.

Pļaviņu novadā