Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pļaviņu pansionātu vadīs bijusī policiste 10

Deviņiem no 12 klātesošajiem Pļaviņu novada domes deputātiem balsojot par, sociālās aprūpes centra vadītājas amatā apstiprināta pļaviņiete Ņina Maškova. Viņa šos pienākumus varētu sākt pildīt nākamajā nedēļā.

Iepriekšējā Pļaviņu sociālās aprūpes centra vadītāja amatu atstāja šīgada jūnijā. Pirmo reizi izsludinot konkursu, vakantajam amatam pieteicās divi pretendenti, taču konkursa komisija uzskatīja, ka neviens no viņiem pilnībā neatbilst izvirzītajām prasībām. Izsludinot konkursu otrreiz, bija mainītas prasības, un pieteicās četras pretendentes, no kurām izvēlētas divas. 

Elita Kuzmina ir no Līvāniem, iepriekš bijusi Līvānu sociālā dienesta vadītāja, vēlāk strādājusi Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu kontroles departamentā. Savukārt Ņina Maškova ilgus gadus strādājusi Valsts policijā, pēc došanās izdienas pensijā četrus gadus vadīja Pļaviņu komunālo pakalpojumu uzņēmumu, taču pagājušā gada septembrī šo amatu atstāja.

Deputāti balsoja par katru kandidātu atsevišķi. Par Ņinu Maškovu nobalsoja deviņi deputāti, trīs atturējās.

Komentāri 10

Govs

Vidējā rindkopa ir atgremojums. Varēja rakstīt arī.. Kā iepriekš ziņots..

pirms 2 gadiem, 2016.08.30 17:55

rastijs4

Policijā komandēja, Pļaviņu komunālos vadīja,tagad pansionāta direktore, a kas nākošais, ko vadīs,moš Pļaviņu pašvaldību?

pirms 2 gadiem, 2016.08.30 20:45

martins.renijs

Vai tad tas kaut ko mainītu? - zināmu cilvēku zināma rotācija, un viss. Pieļauju, ka vieta arī tomēr tika "sagatavota"

pirms 2 gadiem, 2016.09.01 12:31

savādais

Amatu komunālajā uzņēmumā pameta vai palūdza pamest? Pļaviņu deputāti no savām kļūdām nemācās vai negrib mācīties vai arī, visdrīzāk, viņiem uzspļaut Pļaviņu iedzīvotāju viedoklim.

pirms 2 gadiem, 2016.08.30 20:48

Ninas tante

Rakstaa nav pieminets Plavinu "komunalo" naudas izsaimniekosana, zinasanu trukums,jauna amata izveidosana speciali savam viiram utt...Te darbs televizijai butu.

pirms 2 gadiem, 2016.08.31 13:27

kinnara

Dīvaini, ka izvēloties direktoru pansionātam, netiek ņemta vērā ne atbilstoša izglītība, ne darba pieredze. Vai tiešām izdienējis policists saprot vecu cilvēku vajadzības labāk par cilvēku strādājošu sociālajā jomā? Vai izšķirošais kritērijs šajā gadījumā bija tas, ka Ņ.Maškova ir „vietējā”? Vai sociālā aprūpes centra iemītniekiem tas ir svarīgākais? Domei būtu atbildīgāk jārīkojas jautājumos, kas skar viņu iedzīvotājus. Un ne tikai šajā jautājumā.

pirms 2 gadiem, 2016.08.31 14:00

Indulis

Reālais kandidāts bija Elita Kuzmina, pārējie pat tuvu nestāvēja klāt, policiste, un pārējās dzerajas kāpēc vispār pieteicās.

pirms 2 gadiem, 2016.09.01 09:13

zzozefiine

Man ir kauns par Pļaviņu novada domes izdarīto lēmumu, vai tiešām vēl kas ir jāizsaimnieko, tā jau mums nav ar ko diži lepoties! Atveriet acis deputāti, tagad arī vīrs būs šoferis?Es domāju vajadzēja arī iedzīvotāju aptauju veikt! Tad kad bija policiste visas točkas cilvēki zināja, tik policija nē, kad komunālajos budžets pazuda ar cilvēkam vēl goda rakstu kultūras namā iedeva!Vajag akciju -Dome atver acis!

pirms 2 gadiem, 2016.09.01 12:14

kinnara

Es ceru, ka Pļaviņu dome saprot, ka šajā gadījumā rīkojas ne tikai muļķīgi, bet arī pretlikumīgi.
Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likums
17.pants. Sociālo pakalpojumu sniedzējs.
(3) Par institūcijas, kas sniedz sociālos pakalpojumus vadītāju var būt persona, kurai ir otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā augstākā izglītība.

pirms 2 gadiem, 2016.09.02 14:36

Smalki veidots jēgpilns prāts..

Kilimandžara? Nečurā akā, var nākties arī dzert. Likums ir s*ds, ja ir attiecīgi sakari un neizliecies pārlieku gudra, ārzemēs pastudējusi. Ka nesanāk mežā arī strādāt ar sēklām, ar 5 augstākām izglītībām.

pirms 2 gadiem, 2016.09.04 21:46

Novadu ziņas