Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pretendentus konkursam “Aizkraukles novada sakoptākā sēta 2016” var pieteikt līdz 1. augustam

Aizkraukles novada dome  29. jūnijā par vienu mēnesi — līdz 1. augustam — pagarināja konkursa “Aizkraukles novada sakoptākā sēta” pretendentu pieteikšanas termiņu. 

Sākotnēji termiņš bija paredzēts 1. jūlijs, taču neviens pretendents nav pieteikts. Novada domes vadība atzina, ka konkurss par maz ir popularizēts. 

Konkurss notiek, gatavojoties Aizkraukles pilsētas 50 gadu jubilejai un Latvijas valsts simtgadei. Nominācijā  “Sakoptākā lauku sēta” var pieteikt lauku īpašumus Aizkraukles novadā, nominācijā “Sakoptākā individuālā māja” —  individuālās mājas pilsētā un pagasta ciemata teritorijā. Iespējams pieteikt sakoptus īpašumus arī nominācijās “Sakoptākā vasarnīca” un “Sakoptākā uzņēmuma vide”. Konkursam pieteikt objektus aicināti īpašumu saimnieki vai citas personas, pieteikumu saskaņojot ar īpašnieku.
 
Pašvaldība pieteikumus lūdz iesniegt  līdz 2016. gada 1. augustam pašvaldības darba laikā kancelejā vai sūtot uz e-pastu: dome@aizkraukle.lv. Pieteikuma veidlapu un konkursa nolikumu var atrast ŠEIT.

Objektu vērtēšana notiks no 1. līdz 31.augustam, laiku saskaņojot ar konkursa dalībnieku.

Nominācijā  “Ziedošākais gaisa dārzs” pretendentam nav jāpiesakās. Daudzdzīvokļu māju balkoni tiks vērtēti laika posmā no 1. jūlija līdz 31. augustam.

Nominācijā “Lieliskākais svētku noformējums” tiks vērtēts veikalu skatlogu, ēku fasāžu, kā arī uzņēmumu apkārtnes noformējums svētkos. Vērtēšana šajā kategorijā notiks laika posmā no 2016. gada 11. līdz 18. novembrim un no 20. līdz 30. decembrim.

Konkursa uzvarētājus pasludinās un apbalvos 2017. gada 10. janvārī — Aizkraukles pilsētas 50 gadu jubilejas pasākumā.

“Pieteiksim konkursam skaistas lauku sētas, omulīgas dzīvojamās mājas un vasarnīcas, kā arī gaumīgi iekārtotus uzņēmumus, lai varam godināt tos, kas ieguldījuši darbu, lai veidotu mūsu Aizkraukli skaistu!” aicina pašvaldības pārstāvji.

Novadu ziņas