Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Redakcijā — lētāk!

Preses izdevumu abonēšanas kampaņa ievirzījusies finiša taisnē. Gandrīz katru dienu saņemam jautājumu — kā ērtāk un lētāk abonēt “Staburagu”? Vairāki lasītāji ir pārpratuši priekšrocības, abonējot laikrakstu redakcijā.

Aijas kundze no Aizkraukles saka: “Es jau labprāt abonētu laikrakstu redakcijā, bet nevaru izstaigāt pēc avīzes.” Atgādinām, ka nav nekādas atšķirības, vai laikrakstu abonējat pastā vai redakcijā, to jums mājās piegādās pastnieks. Tas ir kļūdains priekšstats, ka, abonējot laikrakstu redakcijā, tam noteikti pašam jānāk pakaļ. Protams, izņēmums ir, ja avīzi abonēsiet redakcijā bez pasta piegādes. Vairāk nekā 80 aizkraukliešu izvēlas šādu iespēju, bet tas ir tāpēc, ka viņi to vēlas, nevis tas ir obligāti. Viņiem abonementa cena (ar pielikumiem) bez pasta piegādes izmaksā 4,30 eiro, bet, abonējot ar pasta piegādi, — 5,65 eiro. Tā ka redakcijā avīzi var abonēt jebkurā vietā dzīvojošais, turklāt tas būs arī lētāk, jo netiek iekasēta abonementa noformēšanas maksa. Turklāt 17. decembrī “Staburagu” varēs abonēt “IGA centrā” tirdziņā

Novadu ziņas