Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Riekstiņciema rūķi apciemo Bebru pagasta seniorus un Iršu ļaudis

Pa baltu sniega taciņu mazs rūķīts ciemos nāk,
Viņš dāvaniņas atnesis un priecīgs iekšā nāk.
Vai sniegi snieg, vai lietus līst, viņš vienmēr atradīs
To sirdi, kura ilgosies un prieku sagaidīs!

Šogad tika sarūpētas pārtikas pakas Kokneses novada vientuļajiem pensionāriem, saldumu pakas Iršu un Bebru vientuļajiem, kā arī citiem senioriem.

Ne visi vecīti sastapa, kāds svētkos bija slimnīcā, cits ciemos aizbraucis, kāds saldi gulēja, vēl kāds bija devies pastaigā.

Bebru ļaudis jau pieraduši pie rūķu un vecīša apciemojuma, savādāk tas bija pie Iršu ļaudīm.

Ziemassvētku vecītis dāvanas jums atnesis,
Gan jau katram kaut kas tiks,neviens bešā nepaliks!

Pārsteiguma un asaru pilnas acis, ieraugot vecīti, neticība, vēlme apskaut un samīļot, kāds jociņš, smaidiņš, tomēr svarīgākais — sajusties vajadzīgam un apciemotam, kā arī iepriecinātam.

Paldies Riekstiņciema rūķiem — Jurim, Esterei, Valteram, Lāsmai, Mārtiņam, Ivetai, Ģirtam, Agrim, Iritai, Inetai, Normundam, Olitai, SIA “Pangus” (Jānim Jirgenam) un Mārtiņam Sokolovskim! Paldies par atbalstu un atsaucību biedrībai “Latvijas samariešu apvienība” un LSK Viduslatvijas komitejai (Atim Stārastniekam), kā arī LSK brīvprātīgajām — Lībai Zukulei, Līvai Skābarniecei un Sofijai Tipainei!


Novadu ziņas