Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rindas pie ārstiem būs vēl garākas

Latvijas reģionu slimnīcas saņēmušas šīgada līgumus par ambulatoro pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem. Salīdzinot ar pagājušo gadu, finansējums ir ievērojami mazāks, jo vairāk naudas novirzīs Rīgas slimnīcām. Tas būtiski ietekmēs arī Aizkraukles reģiona iedzīvotājus.

Rindas pie ārstiem par valsts finansējumu būs vēl garākas — īsumā šo problēmu raksturo SIA “Aizkraukles slimnīca” valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne. Viņa atzīst, ka naudas izteik­smē samazināts apmēram viena mēneša finansējums.
— Pakalpojumus, protams, sniegsim visu gadu, bet finansējums proporcionāli sadalīsies pa mēnešiem, kas summu samazinās.

Rindas pie speciālistiem jau tā bija garas, tagad būs vēl garākas. Arī mājas aprūpei piešķirta mazāka summa kā pērn. Mums jau tagad ir pārstrāde, jo vienmēr bija cerība, ka gada beigās situācija mainīsies un kaut kas būs papildus, bet tagad saprotam, ka nekā, — saka Dzintra Krišjāne.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 8. aprīļa numurā vai e-versijā šeit:

Novadu ziņas