Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rotaļu laukuma pārvietošanu atbalsta divas trešdaļas no 99 aptaujas dalībniekiem

Aizkraukles novada pašvaldības rīkotajā iedzīvotāju aptaujā par iespējamo rotaļu laukuma pārcelšanu no pagalma starp Lāčplēša ielas 13. un 15. māju uz  Lāčplēša ielas 9. un 13. mājas iekšpagalmu nav vienprātības.

Novada pašvaldības kancelejas lietvede Laura Zvirgzdiņa informē, ka saņemtas 99 iedzīvotāju atbildes gan e-pastā, gan personīgi, tajā skaitā kolektīvie iesniegumi. Par rotaļu laukuma pārcelšanu uz zālienu starp 9. un 13. māju ir 33 cilvēki, 38 ir pret pārcelšanu, no viņiem divi ierosināja rotaļu laukumu pārcelt uz otru pusi — starp Lāčplēša ielas 15., 17. un 19. māju. Šāds variants aptaujā nebija paredzēts, bet iedzīvotāji domā, ka tas būtu iespējams — tādā gadījumā rotaļu laukumu no trijām pusēm ieskautu daudzdzīvokļu mājas. Pavisam par šādu variantu parakstījies 31 cilvēks.

Par šo jautājumu deputāti spriedīs nākamnedēļ finanšu komitejas sēdē.

Pārcelt laukumu ierosināja vairāki iedzīvotāji pēc notikušā nelaimes gadījuma, kad mašīnas priekšā izskrēja zēns un guva traumu.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 15. jūlija numurā vai e versijā šeit:

Novadu ziņas