Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rudens masku ballē Laimes lācis dala laimi

Skrīveru dienas centra rīkotajā Rudens masku ballē bija ieradušies draugi no Aizkraukles, Lielvārdes, Ogres un Ikšķiles.

Pasākums iesākās ar raganu deju. Kā pirmie ar savu priekšnesumu uzstājās Skrīveru dienas centra atbalsta  grupa personām ar invaliditāti “Mežrozītes”, pasniedzēja I. Mačuļska iepazīstināja viesus ar dalībniekiem, skanēja dziesma “Manu mazo mērkaķīti”. Ikšķiles meitenes mūs priecēja ar aktiermākslu un dziesmu “Cāļus skaita rudenī”. Lielvārdes pārstāvji bija sagatavojuši humora pilnu priekšnesumu ar anekdotēm un ermoņikas spēli. Ogrēnieši mūs priecēja ar dziesmu un dzeju, bet  Aizkraukles meitenes dejoja līnijdejas.

Pasākuma viesus ar sēdošajām dejām iepazīstināja pasniedzēja I.Škapare.

Negaidīts viesis pasākumā bija Skrīveru Laimes lācis, kas gudri atbildēja uz viesu sasāpējušajiem jautājumiem par laimi. Laimes lācis neatteica padomu un padalījās ar laimi.

Pasākums noslēdzās ar balli un dejām.

Liels paldies draugiem par jauko dienu!


Novadu ziņas