Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles pilī godina Zemgales krietnākos uzņēmējus 10

Piektdien, 25. novembrī, Rundāles pils Baltajā zālē godināja Zemgales reģiona krietnākos uzņēmējus.

Atbilstīgi nolikumam, ko apstiprinājusi Zemgales Attīstības padome, katra no divdesmit divām Zemgales plānošanas reģionā ietilpstošajām pašvaldībām izraudzīja vienu titula "Gada uzņēmējs Zemgalē 2016” ieguvēju. Aizkraukles novadā balvu saņēma SIA "Ola", Koknesē – SIA "EIDZ transports", Jaunjelgavā – SIA MV "Tara", Neretā – z/s "Tālumi", Pļaviņās – SIA "Krauss", Skrīveros – SIA "Skrīveru pārtikas kombināts" un Vecumnieku novadā – Valles pagastā esošā SIA "Florabalt SIA".

Katrs nominants saņēma diplomu, 500 eiro naudas balvu un īpašu piemiņas zīmi, uz kuras attēlots pasākuma idejiskais simbols – vējdzirnavas.

Atzinību varēja saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā.

Pasākums "Gada uzņēmējs Zemgalē" notika pirmo reizi, to rīkoja Zemgales Plānošanas reģions un tā struktūrvienība – Uzņēmējdarbības centrs.

Foto: Imants Kaziļuns

Komentāri 10

tuntulmuntuls

Vispār ir skumji tas,ka apbalvo uzņēmējus,kuri it kā ir krietnākie uzņēmēji Zemgalē-bet visi taču zina to,ka neviens no viņiem nemaksā godīgi nodokļus.Visi viņi maksā aploksnēs,bet visi smaida,viņi paši vēl vairāk smaida.....nu jaukā un apburošā pasaulē mēs dzīvojam,bet neko nedarīsi,tāda ir sistēma,mazos kar vadzī,bet lielos apbalvo!

pirms 2 gadiem, 2016.11.26 21:00

purvamikelis

Pilnībā nomaksāt nodokļus mūsu valstī diemžēl nav iespējams , bet summas ko samaksā uzņēmēji arī nav no mazajām. Jā un lai uzturētu šo visu ierēdņu ,skolotāju ,pabalstu saņēmēju apetīti ir par maz. Un nez kāpēc tādi tunturpuntuļi paši nesāk strādāt , bet tik tērē nodokļu naudu siltās vietiņās.

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 17:55

pusprocents

Pamatīgi pārsmējos, redzot Kokneses SIA "EIDZ transports" krietnāko uzņēmēju vidū.Algas aploksnēs maksā,bet par krietniem tiek saukti.Būtiski, ka tas bizness rullē pagastveča firmai kaimiņos.

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 14:37

konsalt

Tikai nepiepļūti bikses eksperte atradusies, pēc VID datiem 60 darbinieku un vairāk kā 300000 eriku nodokļos nomaksāts Eidzam , labāk pastāsti visiem kā maizes ceptuvi par burbuli nolaidi un cik parādā paliki vidam.

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 16:27

tuntulmuntuls

Tieši par to es arī runāju,ka nomaksāt nav iespējams,un ja nav iespējams,TAD KĀPĒC VISPĀR APBALVOT?Lai visi parēktu par to?Debīlā sistēmā mēs dzīvojam-visi krāpjas cik var,bet tad viens otru apbalvo!

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 20:40

konsalt

Pareizi dara ka apbalvo ,jo neskatoties uz sistēmas trūkumiem , ir cilvēki kuri rada darba vietas un maksā ļoti daudz nodokļos ,bet ir tādi skauģi kā tunturmuntuls kurš spēj tikai gausties un visus ap*** ,jo pats ir totāls lūzers un jūtas liels tikai anonīmi komentējot.

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 21:06

pusprocents

Nu jau otro reizi Višķeru ģimene tiek celta saulītē tad, kad patiesībā būtu jāsoda.Pirms dažiem gadiem bērnu atstāja vienu mājās ar otru tādu mazgadīgu un viņš iekrita dīķī.Labi ,ka tas, kurš pēc likuma vēl nedrīkstēja pieskatīt, paspēja izglābt.Pat apbalvots tas tika un TV rādīts.

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 21:33

tuntulmuntuls

Atkal nekā nesaprati.Kāpēc tad visi uztraucas par to,ka deputāti, ministri saņem lielas algas,,ka nav nekādu sociālo garantiju,nebūs pensijas,nav pieejama normāla medicīna,izglītība utt.Tas viss ir tāpēc,ka visi viens otru aizstāv....viss ir ļoti jauki.BET KO TAD GAUDOJAT?Paši jūs to visu atbalstāt.

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 21:35

konsalt

Nu radi tu niecība kaut vienu darba vietu ,lai kāda ģimene ir paēdusi . Izdari ko sabiedrībai labu .

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 22:06

konsalt

Nu radi tu niecība kaut vienu darba vietu ,lai kāda ģimene ir paēdusi . Izdari ko sabiedrībai labu .

pirms 2 gadiem, 2016.11.27 22:06

Novadu ziņas