Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāc gatavoties Spēka dienai!

Straujiem soļiem tuvojas  10. septembris, kad vairākās pasaules valstīs norisināsies pasaules pievilkšanās diena, kas Latvijā pazīstama kā “Spēka diena”.


Tāpat kā pērn, viens no punktiem, kur ikviens varēs pārbaudīt savus spēkus, būs vingrošanas laukumā pretim Aizkraukles novada sporta centram.

Pirmo reizi Latvijā šādas sacensības norisinājās 2011. gadā. 50 pun­ktos visā valstī pie stieņa pievilkās vairāk nekā 3000 dalībnieku. Jau pēc diviem gadiem 60 pilsētās piedalījās 8000 cilvēku, kopā pievelkoties vairāk nekā 70 000 reižu, un šis skaitlis ar katru gadu turpina augt. Māris Šlēziņš, pasaules pievilkšanās dienas dibinātājs, motivē citus, stāstot, kā vienkārša pievilkšanās pie stieņa mainīja viņa dzīvi no negatīvā uz pozitīvo. Tas pats noticis ar tūkstošiem citu cilvēku, kas iesaistījās. Viņš tic, ka pievilkšanās spēj iedvesmot un motivēt cilvēkus kļūt labākiem un kopā mainīt pasauli. Pievilkšanās pie stieņa ir tautas sports, kurā nav diskriminācijas. Nav svarīgi, vai esi smalka meitene, vai kungs gados — nāc un pievelcies! Sīkāka informācija par pasākuma norises laiku un pun­ktiem būs vēlāk, tikmēr ikviens aicināts sākt gatavoties un trenēties, lai Aizkraukle kļūtu par spēcīgāko pilsētu.

Novadu ziņas