Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sacenšas tautas dzejnieki

“Konkurss tautas dzejniekiem. Dzeja no sirds. Pievieno savu labāko dzejoli!” — ar šādu uzsaukumu draugiem.lv pērn tika izsludināts Guntara Rača konkurss. Šogad tas notiek atkārtoti. Tam atsaukušās  arī  divas koknesietes — Dzidra Čumakeviča un Olga Kļaviņa. Vēl tajā piedalīties var paspēt arī citi dzejotāji.

Līdz 12. novembrim konkursā var piedalīties tikai ar vienu savu vislabāko dzejoli latviešu valodā. Iesūtītos darbus vērtēs portāla lietotāji, bet labāko izvēlēsies konkursa patrons Guntars Račs. Dzejoli vienu reizi ir iespējams izdzēst un pievienot no jauna citu labāko. Viens īpašais  dzejolis kļūs par pamatu dziesmai, kurai mūziku rak­stīs kāds Latvijā zināms komponists. Kā rāda balsojums (līdz vakardienai), koknesietes ir populārāko skaitā — par Dzidras dzejoli “Es dzeršu lēnām”  nobalsojuši 166 lasītāji, bet par Olgas dzejoli “No paaudzes uz paaudzi” — 80. Pagaidām visvairāk balsu — 314 — ir Mārītes Svaras dzejolim “Atgūsti mani!” Pagājušā gada konkursā par labāko tika izvēlēts Sandras Grīnbergas dzejolis “Pa lāsei”. Komponists Jānis Lūsēns ar dzejoļa vārdiem sakomponēja dziesmu, ko izpilda jaunā dziedātāja Katrīna Bindere.

Novadu ziņas