Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk ceļa remontu

Šonedēļ sākušies autoceļa pārbūves darbi uz valsts reģionālā autoceļa Vecumnieki—Nereta—Subate (P73) vairāk nekā 11 km garumā (29,20. — 40,33. km), “Staburagu” informē valsts akciju sabiedrības “Latvijas valsts ceļi” pārstāvji.

Būvdarbus veiks SIA “Strabag”, līguma summa ir 8 170 404 eiro (ar PVN). Ceļa pārbūve tiek līdzfinansēta no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.

Ceļa posmā no Krastiem līdz Ērberģei Mazzalves pagasta teritorijā paredzēta ceļa rekonstrukcija — sal­izturīgās kārtas, kā arī šķembu  un divu asfalta kārtu izbūve. Tāpat projekta laikā  atjaunos tiltu pār Viesītes upi. Saskaņā ar līguma nosacījumiem būvdarbu izpildes termiņš ir 270 dienu, kas nozīmē, ka darbi turpināsies arī nākamgad.

Jau šonedēļ uz šosejas novietotas brīdinājuma zīmes un sākti ceļa seguma rekonstrukcijas sākšanai nepieciešamie priekšdarbi — uzmērīšana un ceļu trases nospraušana, augu zemes noņemšana un vecā asfalta demontāža. Pašreiz ceļu satik­sme nav ierobežota, bet jau šomēnes šajā ceļa posmā transporta kustību organizēs ar luksoforiem un būs noteikti ātruma ierobežojumi. Tas nozīmē, ka braucējiem šajā posmā jārēķinās ar ilgāku ceļā pavadīto laiku.

Novadu ziņas