Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sakārto ambulances telpas

Skrīveru ambulancē beidzot top invalīdu vajadzībām atbilstoša tualete, kuras trūkumu šajā iestādē Veselības inspekcija pārbaudē norādīja jau 2014. gada nogalē.

Pēc Veselības inspekcijas pārbaudes, kuras laikā tika konstatēts, ka Skrīveru ambulancē apmeklētāju tualete neatbilst invalīdu vajadzībām, ģimenes ārsti bija spiesti pie ieejas durvīm novietot paziņojumu, ka tuvākā vieta, kur apkalpo cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem, ir Aizkraukles medicīnas centrs. Daudzus šāds uzraksts samulsināja, taču tas nenozīmēja, ka invalīdus te nepieņēma. Izlīdzējās visādi, bet atraidīts netika neviens. Veselības inspekcija norādīja, ka šis trūkums ambulancē jānovērš līdz 2017. gadam. Tā kā ēka, kurā ir ģimenes ārstu prakses, pieder pašvaldībai, šis jautājums tika skatīts domē, un viens no risinājumiem bija meklēt jaunas telpas. Taču paši ārsti norādīja, ka tas izmaksātu vēl dārgāk. Skrīveru novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis pagājušā gada sākumā “Staburagam” atzina — ja neizdosies īstenot telpu maiņu, pašvaldība pārbūvēs tualeti par saviem līdzekļiem.

Novadu ziņas