Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies laikraksta "Staburags" abonēšana 2020. gadam!

1. oktobrī tradicionāli sākas preses abonēšanas kampaņa nākamajam gadam. Cilvēki, kuri pasūta kādu preses izdevumu, savās pastkastītēs jau saņēmuši jauno “Latvijas pasta” abonēšanas katalogu. Internetā to var apskatīt mājaslapā abone.lv.
Reģionālais laikraksts “Staburags” nākamajā gadā, tāpat kā šogad, pie lasītājiem dosies divas reizes nedēļā — otrdienās un piektdienās, katrs numurs būs 16 lappušu biezs. Cilvēkiem ir iespēja izvēlēties — abonēt laikrakstu ar televīzijas programmu vai bez tās. Dati par laikraksta abonēšanu šajā gadā liecina, ka mūsu lasītāji ir iecienījuši “Staburaga” piedāvāto “Laimīgo Programmu”.

Nevienam nekas papildus par avīzes piegādi nebūs jāmaksā, jo arī nākamajā gadā saglabāsies līdzšinējā kārtība. Tomēr neliels abonēšanas maksas pieaugums būs. Taču tas nav saistīts ar piegādes maksu, bet gan ar to, ka nedaudz dārgāka kļuvusi “Laimīgā Programma” un palielinājušies citi ar avīzes izdošanu saistīti izdevumi.

Pagājušajā gadā lasītājiem, kuri abonēja laikrakstu gadam, dāvinājām “Lasītāju karti”. Visa gada garumā, pateicoties mūsu reklāmas nodaļas vadītājas Silvijas Karpovičas veiksmīgai sadarbībai ar vietējiem uzņēmējiem, lasītāji varēja izmantot dažādas atlaides veikalos, kafejnīcās un salonos. Abonēšanas kampaņas laikā šī karte dod iespēju laikrakstu visam nākamajam gadam pastā abonēt ar atlaidi. Tiem lasītājiem, kuri savas kartes nav izņēmuši, vajadzētu sazināties ar redakciju un vienoties par kartes saņemšanu. Varam pa tālruni paziņot jūsu kartes numuru, lai varētu to nosaukt pastā vai pastniekam un saņemt abonēšanas maksas atlaidi. Varam karti arī nosūtīt pa pastu.
Katru gadu saviem lasītājiem dāvanā esam sarūpējuši sienas kalendāru, un to ikviens lasītājs, kurš avīzi būs pasūtījis kaut mēnesim, saņems arī 2020. gadā. Tāpat tiek plānota arī lielā abonementu loterija. Balvas šobrīd tiek sarūpētas.

“Staburaga” abonementu iespējams noformēt:
1.     redakcijā, Lāčplēša ielā 4, Aizkrauklē, darbdienās no plkst. 8 līdz 17,
2.     zvanot redakcijai pa tālruņiem:  29150272, 65122077,
3.     interneta vietnē www.staburags.lv, sadaļā “Abonēšana”.
4.     Pasta nodaļās,  interneta vietnē www.abone.pasts.lv un pie pastnieka — līdz  šīgada 23. decembrim. Zvanot pa Latvijas Pasta informatīvo tālruni 67008001  vai 27008001, — līdz 18. decembrim.
* Abonementa noformēšanas maksa pastā vai pie pastnieka — 0,71 eiro, zvanot pa informatīvo tālruni 67008001 vai 27008001 — 0,85 eiro.


Novadu ziņas