Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņem Atzinības rak­stu 1

Pļaviņu novada dome saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Atzinības rak­stu par sasniegto progresu uzņēmējdarbības vides sakārtošanā. Saistībā ar to vairākiem pašvaldības pārstāvjiem būs iespēja no 22. līdz 24. septembrim doties pašvaldību, plānošanas reģiona un nevalstisko organizāciju pārstāvju vizītē uz Norvēģiju, kas notiek saistībā ar Norvēģijas finanšu instrumenta Divpusējās sadarbības fondu. Tai izvirzīta Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde, viņas vietnieks Aigars Lukss, izpilddirektors Aivars Bardovskis, viņa vietnieks Raimonds Spēks, teritoriju attīstības nodaļas vadītāja Ludmila Lencberga un uzņēmējdarbības attīstības speciāliste Elita Kaņepēja.

Viņu komandējuma dienas naudai kopā no pašvaldības budžeta piešķirti 967,20 eiro.

Komentāri 1

Prīmā

Ko tā Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste tieši uzņēmējdarbības jomā dara novadā? Nevienu padarītu darbu neredzu! Feisbukā seminārus apmeklē kopā ar diviem alusražotājiem nepārtraukti? Kas tā par attīstību kopumā? Divu, trīs uzņēmēju atbalstīšana. Ielieciet mani jebkādā amatā un es arī pabraukāšu par novada ļaužu naudu apkārt.

pirms 2 gadiem, 2016.09.20 17:57

Novadu ziņas