Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņemts ap 60 aptaujas lapu; iedzīvotāji savu viedokli vēl var izteikt tikai dažas dienas!

Līdz 28. janvārim iedzīvotāji vēl var izteikt savu viedokli par ieplānoto kokmateriālu kaltes būvniecību Aizkrauklē, Mednieku ielā 1. Tā kā 28. janvāris ir svētdiena un arī 27. janvārī, sestdien, pašvaldība nestrādā, reāli atlikušas tikai dažas dienas, lai aizpildītās anketas nodotu pašvaldības klientu apkalpošanas centrā Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1.

Aptaujas lapas var sūtīt arī pa pastu ar datumu apliecinošu zīmogu, bet elektroniski parakstītas vēstules var sūtīt līdz 28. janvāra pulksten 24.

Pēc tam sabiedriskā apspriešana noslēgsies, un būvvaldei, izvērtējot iedzīvotāju iesniegtās aptaujas lapas, būs jāpieņem lēmums  — atļaut vai neatļaut kaltes būvniecību.

Sabiedriskās apspriešanas procedūras pārraugs un koordinators Didzis Grundulis informē, ka līdz šim saņemts ap 60 aizpildītu aptaujas lapu. “Iedzīvotāju aktivitāte nav pārāk liela,” viņš vērtē. “Aptaujas lapās ir gan pozitīvas, gan negatīvas atsauksmes, daudzi iedzīvotāji kategoriski iebilst pret kaltes būvniecību Mednieku ielā. Savu viedokli izteikuši gan aizkrauklieši, gan cilvēki, kuri dzīvo citur un strādā Aizkrauklē. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem savu viedokli sabiedriskajā apspriešanā var izteikt jebkurš iedzīvotājs neatkarīgi no dzīvesvietas.”

Ja aptaujas lapu kāds nevar aizpildīt, piemēram, valodas barjeras vai vecuma dēļ, to var aizpildīt kāds cits, piemēram, kaimiņš, tomēr lapas apakšā jānorāda vārds un uzvārds, kas lapu aizpildījis, kā arī cilvēkam, kurš pats nevar lapu aizpildīt, ir jāparakstās.

Aptaujas lapā noteikti jāieraksta adrese un vēlams arī tālruņa numurs, lai vajadzības gadījumā varētu sazināties ar iesniedzēju.

Aptaujas lapas var saņemt klientu apkalpošanas centrā Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1, un pēc aizpildīšanas tur arī nodot, vai arī izprintēt šeit:

Novadu ziņas