Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saniknota apmeklētāja neielaiž Aizkraukles domes sēžu zālē

Kāda Aizkraukles klientu apkalpošana centra apmeklētāja bija ļoti saniknota par  centra telpas iekārtojumu, proti, laikā, kad viņu apkalpoja valsts zemes dienesta speciāliste, garāmejošie deputāti lūdza viņu piecelties un palaist, lai tiktu domes sēžu zālē. Apmeklētājas krēsls bija novietots tieši pret domes sēžu zāles durvīm.

Kad bija pienākusi “Staburaga” žurnālistes kārta iekļūt domes sēžu zālē, apmeklētāja bija tā saniknota, ka paziņoja: “Necelšos un nelaidīšu!”, un pat pēc vairākkārtējiem lūgumiem viņa apņēmīgi palika pie sava, iesakot vērsties pie domes deputātiem ar pretenzijām par aplamo klientu zāles iekārtojumu, kā arī pie projektētāja. “Es jau palaidu trīs deputātus! Žēl, ka palaidu, nevajadzēja laist — vajadzēja likt pagaidīt, kamēr mani apkalpos!” viņa sacīja. Uz blakus esošo krēslu viņa nevēlējās apsēsties, jo tad skatu uz zemes dienesta speciālisti aizsedz dators — kā gan lai sarunājas, ja otrs nav redzams?

Viņa bija ļoti sašutusi arī par to, ka rindā gaidošie cilvēki var dzirdēt visu, ko klienti runā, kārtojot dokumentus.

Kāpēc ir tik aplams izkārtojums — apmeklētāja krēsls novietots tieši pret domes sēžu zāles durvīm? Tās atverot, ir viens nepatīkams “bāc!” jeb sitiens pret apmeklētāja krēslu.

Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums un viņa vietnieks Einārs Zēbergs skaidro, ka kļūda klientu apkalpošanas zāles izkārtojuma projektēšanā neesot  pieļauta — jau sākotnēji bijis paredzēts domes sēžu zāles durvis ierīkot citā vietā, taču pašlaik tam neesot līdzekļu. Viņi arī atklāja, ka domes sēžu zāli plānots ierīkot trešajā stāvā, telpās, kuras kādreiz nomāja Valsts ieņēmumu dienests. Savukārt pašreizējā domes sēžu zālē nākotnē strādās pašvaldības nekustamā īpašuma speciāliste un nekustamā īpašuma nodokļu administratores.


Novadu ziņas