Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saucam palīgā!

Mēs, Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrība “Felida”, šobrīd skarbi izjūtam gada beigas, tāpēc vēršamies pie jums, laikraksta lasītāji, ar lūgumu palīdzēt mūsu “mazajiem brāļiem”. Biedrībā ik dienas nonāk no mājām nežēlīgi izmestie un dārzos likteņa varā atstātie bijušie mīļdzīvnieciņi bez ēdiena, bez pajumtes, bez ģimenes, kura viņus nodevusi. Izmisušie un apjukušie dzīvnieki nespēj par sevi pastāvēt un izdzīvot bez cilvēka palīdzības. Biedrība cenšas viņiem palīdzēt, bet sakarā ar lielo dzīvnieku pieplūdumu (pašreiz pie mums uzturas ap 40 kaķu un kaķēnu, viņu skaits ik dienu mainās) biedrības gada budžets ir izsmelts. Šobrīd biedrības iespējas nodrošināt visu nepieciešamo (barību, smiltis, medikamentus, telpu uzkopšanas līdzekļus) ir sarukušas, tādēļ ļoti lūdzam jūsu atbalstu. Izvērtējiet savas iespējas dot mājas un mīlestību kādam kaķēnam! Biedrība ar savu darbību ir palīdzējusi dzīvniekiem daudzus gadus, nu palīdzība nepieciešama biedrībai. Priecāsimies par jebkuru ziedojumu, kas būtu noderīgs dzīvniekiem. Biedrības ziedojumu kastītes ir arī sešos Aizkraukles zooveikalos.

Cerot uz jūsu līdzjūtību un atsaucību —
Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrības “Felida” valde

Mūsu adrese: Spīdolas iela 11, Aizkraukle, tālr. 29872678, www.felida.lv, e-pasts: felida@tvnet.lv, konts ziedojumiem: LV09PARX0016069935123, reģ. nr. 40008152158.

Novadu ziņas