Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Seminārā Aizkrauklē stāsta par datu drošību

Aizkraukles novada domes sēžu zālē šodien notika ikmēneša uzņēmēju tikšanās. Šoreiz aktuālākais jautājums bija par datu aizsardzību. Par to uzņēmējiem seminārā stāstīja Zemgales uzņēmējdarbības centra vadītājs Nauris Pauliņš.

Viņš runāja par personas datu aizsardzības pamatprincipiem, par to, kā nodrošināt tiesisku personas datu apstrādi, kādas ir datu subjekta tiesības, kā nodrošināt personas  datu drošību, kas ir personas datu aizsardzības speciālisti un kādas ir viņu tiesības, kādi dokumenti uzņēmumiem un iestādē jāsagatavo, lai tie atbilstu datu regulai, kādi ir tipiskākie datu aizsardzības pārkāpumi un kādi sodi draud par pārkāpumiem šajā jomā.

Uzņēmēju interese bija liela — par to liecināja pilnā zāle un uzdotie jautājumi.

Novadu ziņas