Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sērenē atjaunos volejbola laukumu

Šovasar Sērenē plānots atjaunot āra volejbola laukumu — ar Jaunjelgavas novada domes atbalstu to īstenos biedrība “Sporta klubs Sērene”.

Pie daudzdzīvokļu mājām Sērenes pagasta centrā jau vairākus gadu desmitus ir volejbola laukums, taču tas ir morāli novecojis un to nepieciešams atjaunot. Šo ieceri vēlas īstenot biedrība “Sporta klubs Sērene”, biedrības valdes loceklis Gatis Spūlis Jaunjelgavas novada domei lūdza finansējumu volejbola laukuma atjaunošanai. Deputāti nolēma ideju atbalstīt, šim mērķim piešķirot 340 eiro.

Biedrības “Sporta klubs Sērene” valdes loceklis Jānis Jubass stāsta, ka laukumā plānots piebērt smiltis, ierīkot laukuma līnijas un tā galos nožogojumu bumbas uztveršanai, nomainīt volejbola tīklu, jo vecais ir saplēsts, kā arī iegādāties bumbas. Smiltis atvēlēs vietējie uzņēmēji, vēl jāsameklē transports to atvešanai. Darbos labprāt iesaistīšoties vietējie jaunieši, kuri arī agrāk palīdzējuši sakārtot veco volejbola laukumu.

“Sērenē netrūkst nedz to, kas strādā, nedz to, kas grib spēlēt volejbolu,” saka Jānis Jubass. Viņš piebilst, ka plānoti vēl citi darbi, bet to
īstenošanai iecerēts lūgt arī vietējo uzņēmēju atbalstu.

Novadu ziņas