Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sērenē notiks sporta nedēļa

Lai noorganizētu sporta pasākumus Sērenē saistībā ar Eiropas Sporta nedēļu, Jaunjelgavas novada dome atvēlēja biedrībai “Sporta klubs Sērene” 850 eiro.


Laikā no 23. līdz 29. septembrim Sērenē iecerēti vairāki sporta pasākumi, un šī biedrība dažādas sportiskas aktivitātes savā pagastā Eiropas Sporta nedēļā rīko jau vairākus gadus.


23. septembrī no plkst. 14:00  sporta laukumā — šaušana ar pneimatisko šauteni mērķī (no 10 g. v.), “dueļu” šaušana (no 10 g. v.), šautriņu mešana (bez vecuma ierobežojuma).

24. septembrī no plkst.18:30 sporta centrā — basketbola un florbola veiklības metieni.
 
25. septembrī no plkst.18:30 sporta centrā —  novuss, galda teniss.

26. septembrī no plkst.18:30 sporta laukumā — nūjošana ( līdzi var ņemt savas nūjas, bet būs nūjas arī uz vietas).

27. septembrī  plkst.18:30  sporta centrā — badmintons.

28. septembrī no plkst. 18:00 sporta laukumā — disku golfs.

29. septembrī no plkst.10:00  sporta laukumā — volejbols (3:3), florbols (3:3),  veiklības stafete (bērniem un jauniešiem).

Labākie tiks apbalvoti! Dalība visos sporta veidos ir bez maksas!

Sporta aktivitātes rīko biedrība “Sporta klubs Sērene” sadarbībā ar Sērenes pagasta pārvaldi un Jaunjelgavas novada domi.

Novadu ziņas