Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” meklē jaunu vadītāju

Kokneses novada dome izsludinājusi pieteikšanos SIA “Kokneses Komunālie pakalpojumi” valdes locekļa amatam.

Pirms nedaudz vairāk kā gada pašvaldība šajā amatā apstiprināja Ilmāru Britānu, kurš iepriekš strādāja Aizkraukles namu apsaimniekošanas uzņēmumā “Lauma A”. Kokneses novada domes izpilddirektors Ilmārs Klaužs informēja, ka Britāna kungs lēmumu aiziet no darba pamatojis personīgu iemeslu dēļ.

Pašvaldības pārstāve Sarmīte Rode aģentūru LETA informēja, ka iesniegumu par atbrīvošanu no amata pirms termiņa Britāns iesniedzis pats. Un, pusēm vienojoties, viņš komunālo uzņēmumu vadīs līdz gada beigām.  Pašvaldība pieteikumus no kandidātiem gaidot līdz 16.decembrim.

No pretendentiem tiek sagaidīta augstākā izglītība, vismaz trīs gadu pieredze vadošā amatā, tāpat vēlams sertifikāts māju apsaimniekošanā, pieredze komunālo pakalpojumi sniegšanas organizācijas jomā un iestādes vai struktūrvienības finanšu līdzekļu plānošanā un izlietošanā.

Tāpat par valdes locekli var kļūt speciālists ar labām datora lietošanas prasmēm, augstu atbildības izjūtu, labām saskarsmes iemaņām, prasmēm strādāt komandā, emocionālu stabilitāti, kā arī analītisku un sistēmisku domāšanu, pozitīvu attieksmi pret inovācijām, mērķtiecību, precizitāti, disciplinētību. No kandidātiem pašvaldība prasa arī spēju pastāvīgi organizēt darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par to izpildi, prasmi pastāvīgi vadīt kolektīvu, piemērojot racionālas darba organizācijas principus, valsts valodas prasmes augstākajā līmenī, vadītāja apliecību, tāpat vēlamas svešvalodas prasmes.

Kā ziņots, Kokneses novada domei piederošajam uzņēmumam SIA "Kokneses komunālie pakalpojumi" pērn izdevies ievērojami palielināt savu peļņu, liecina domes apstiprinātais uzņēmuma gada pārskats.  Proti, pērn uzņēmums nopelnījis 97 566 eiro, bet 2014.gadā uzņēmuma peļņa bija 13 521 eiro. Peļņu nolemts atstāt nesadalītu uzņēmuma darbības nodrošināšanai.

Savukārt apgrozījums 2015.gadā ir krities līdz 1 045 274 no 1 078 548 eiro vēl pirms gada.

Novadu ziņas