Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīverietis Dairis Zitāns iekļūst finālā 1

Konkursā Ghetto Faktors no 185 konkursantiem, kuri bija pieteikušies atlasei, izvēlēti 20 spēcīgākie. Viņu  vidū arī Dairis Zitāns no Skrīveriem.

Ghetto Faktors ir apvienības Ghetto Games un kluba FIRST Dacha rīkots dziedāšanas konkurss ar mērķi atrast personību ar vislielāko potenciālu dziedāšanā un attiecīgi šī projekta uzvarētājam vai uzvarētājai sniegt iespēju saistīt vai turpināt savu dzīvi ar profesionāla mūziķa karjeru un attīstīt dažādas ar mūziku saistītas prasmes.

Kopumā projektam pieteicās 185 jaunieši no visas Latvijas. Divās atlases dienās viņu sniegumu novērtēja žūrija.  Atlases 40 spēcīgāko dalībnieku uzstāšanās video tika publicēts, lai to varētu novērtēt arī skatītāji. Apkopojot gan žūrijas vērtējuma, gan interneta balsojuma rezultātus, 20 dalībnieki turpinās piedalīties projektā,  viņi uzstāsies otrajā atlases kārtā 18. martā klubā FIRST Dacha. Starp labākajiem ir arī skrīverietis Dairis Zitāns.

Dairis pēdējo gadu mācās mūzikas skolā, pašmācības ceļā iemācījās spēlēt ģitāru, kuru bieži vien spēlē koncertos.

Visu atlases konkursu būs iespēja vērot arī tiešraidē 18. martā pulksten 19.00 www.ghettofaktors.lv.

Konkursantu sniegumu aizvērtā tipa koncertā vērtēs profesionāla žūrija, kurā būs mūziķi Justs Sirmais, Aminata Savadogo, Kristīne Prauliņa, Fantiq (Antons Semeņaks) un projekta producents Edgars Augstkalns.

Projekta galvenā balva ir savas dziesmas ieraksts profesionālā skaņu studijā, šīs dziesmas videoklipa filmēšana un uzstāšanās Ghetto Games rīkotajos pasākumos visas sezonas garumā.

Pirmais publiskais koncerts, kurā uzstāsies tikai desmit dalībnieki notiks 1. aprīlī.

Sveicam Dairi un vēlam veiksmi koncertā!

Vairāk par konkursu šeit:

Komentāri 1

kasber777

Vai tik šī nav atvase vienam jau no esošajiem Skrīveru trillinātāja un prātvēdera.

pirms 2 gadiem, 2016.03.21 19:20

Novadu ziņas