Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros aicina apspriest teritorijas plānojumu

Skrīveru novada pašvaldībā izstrādāta novada jaunā teritorijas plānojuma pirmā redakcija, un domē pieņemts lēmums nodot to publiskai apspriešanai. Tā ilgs no 8. jūlija līdz 5. augustam. Teritorijas plānojuma materiālus var iepazīt pašvaldības mājaslapā un arī novada domē. Klātienē par to uzzināt vairāk varēs publiskās apspriešanas sanāksmē 23. jūlijā pulksten 18 Skrīveru kultūras centra lielajā zālē. Uz jautājumiem tajā atbildēs novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis un izpilddirektors Uldis Riekstiņš. Jautājumus var sagatavot un iesūtīt arī iepriekš, iesniedzot domē, iemetot ierosinājumu kastītē novada domes ēkā vai iesūtot elektroniski: dome@skriveri.lv.

Parasti cilvēki kūtri iesaistās šādās apspriedēs, taču teritorijas plānojumam ir būtiska nozīme katra novada iedzīvotāja ikdienā, jo tas nosaka apbūves noteikumus, saimniecisko darbību, dažādus aizliegumus un ierobežojumus, prasības vides pieejamības nodrošināšanai, iezīmē funkcionālās zonas novada teritorijā un nosaka daudzas citas būtiskas lietas.  

Novadu ziņas