Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros būs Lauka diena

20. jūlijā no pulksten 11 Zemkopības institūtā Skrīveros notiks lauka diena “Dažādi laukaugu mēslošanas līdzekļi un videi draudzīgu augu audzēšana’’.

Sākumā institūta direktors Jānis Vigovskis iepazīstinās ar pašu institūtu, kam sekos izzinoši stāstījumi par dažādu nektāraugu, zaļmēslojuma un slāpekli piesaistošu augu audzēšanu un izmantošanu, zāles kompostu gatavošanu, vasaras kviešu mēslošanu atkarībā no augsnes agroķīmiskajām īpašībām, kultūraugu mēslošanu bioloģiskajā lauksaimniecībā, dažādu nektāraugu, zaļmēslojuma un slāpekli piesaistošu augu audzēšanu un izmantošanu. Pēc tam pasākuma dalībnieki dosies apskatīt demonstrējumu laukus. Par vasaras kviešu mēslošanu atkarībā no augsnes agroķīmiskajām īpašībām stāstīs Jānis Vigovskis un Agrita Švarta. Ar tritikāles, auzu un āboliņa mēslošanu bioloģiskajā lauksaimniecībā dabā iepazīstinās Aivars Jermušs.

Novadu ziņas