Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros digitalizētas kapsētas

SIA “Cemety” pēc Skrīveru novada domes pasūtījuma veikusi Jauno, Veco un Saules kapu digitalizētu kartēšanu, kapavietu uzskaiti, numurēšanu, apbedījumu foto fiksāciju, izveidojot kartes un datubāzi, kura apskatāma gan interneta vietnē www.cemety.lv, gan vizuālā attēlojumā pie pašvaldības kapu apsaimniekotāja.


Tas darīts ar mērķi sakārtot kapsētu dokumentāciju un apglabāto personu uzskaiti. Līdz ar to iedzīvotājiem un kapu apsaimniekotājam ir atvieglota informācijas ieguve par brīvajām apbedījumu vietām, kā arī sniegta iespēja apzināt savu senču atdusas vietas.


Jau šobrīd iedzīvotāji vietnē www.cemety.lv var uzzināt atrodamo informāciju, ja nepieciešams datus papildināt (arī par nezināmajiem apbedījumiem) vai precizēt, jāsazinās ar novada pašvaldības kapu pārzini Aigu Rudāku.

Novadu ziņas