Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros neatbalsta grāmatas izdošanu

Biedrība “Balvu olūts” vērsās ar iesniegumu Skrīveru novada domē, lūdzot līdzfinansējumu grāmatas par Vidzemi izdošanai. Tā iecerēta kā fotoalbums, kurā četras lappuses būtu veltītas Skrīveru novadam. Par to biedrība prasa 496 eiro, pretī piedāvājot 62 grāmatas eksemplārus.

Biedrība, kas iecerējusi izdot grāmatu, plāno, ka no 49 Vidzemes novadiem atsaukties varētu vismaz 30. Apsprieduši šo jautājumu Kultūras, izglītības un sporta komitejā un vēlāk pārrunājuši domes sēdē, deputāti vienojās grāmatas izdošanu neatbalstīt. Tā īsti nemaz neesot skaidrs, kur tad Skrīveri ir — Vidzemē vai Zemgalē, un lielu vajadzību pēc šādas grāmatas skrīverieši neredz.

Novadu ziņas