Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros piecas dienas būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve

Saistībā ar dzelzceļa pārbrauktuves remontu Skrīveros oktobra pēdējās dienās un novembra sākumā būs slēgta pārbrauktuve "Skrīveri" un satiksme tiks organizēta pa apbraucamajiem ceļiem.
Satiksme uz dzelzceļa pārbrauktuves Daugavas ielā, Skrīveros, transporta kustībai tiks slēgta no 28.oktobra plkst. 9 līdz 1.novembra plkst. 17. Tuvākā dzelzceļa šķērsošanas vieta šajās dienās būs Jumpravā, pa autoceļu V974. Ņemot vērā, ka dzelzceļa pārbrauktuve būs slēgta gan autosatiksmei, gan arī gājēju satiksmei, iedzīvotāji sliedes varēs šķērsot pa gājēju pāreju pretī Skrīveru dzelzceļa stacijai. Savukārt, lai bērni nokļūtu mācību iestādēs, Skrīveru novada dome organizēs speciālus autobusus, kas kursēs maršrutā “Nelsa” laukums – “Sprīdītis”. Šos autobusus varēs izmantot arī citi iedzīvotāji, ja viņiem būs tāda nepieciešamība. Informācija par autobusu atiešanas laikiem pieejama Skrīveru novada domes mājaslapā. Lai laicīgi informētu autovadītājus par satiksmes organizācijas izmaiņām, VAS "Latvijas dzelzceļš" izvietos informatīvās zīmes ar pārbrauktuves apbraukšanas norādēm.

Novadu ziņas