Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros skolas remontam piešķir papildu naudu

Izskatot IK “RL Būvnieks” atbildīgā darbu vadītāja, Skrīveru novada domes izpilddirektora Anša Martinsona un Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas direktora Alda Rakstiņa noformēto jūnija aktu un tam pievienotās tāmes par to, ka Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas telpu remontdarbiem ir palielinājies būvdarbu apjoms un tāpēc veicami papilddarbi par 4946,74 eiro un vienlaikus no līgumā paredzēto darbu apjoma ir svītrojami būvdarbi par 182,29 eiro, Skrīveru novada domes deputāti vienbalsīgi nolēma piešķirt papildu naudu skolas telpu remontdarbiem.


No budžeta līdzekļiem, kas ieplānoti neparedzētiem gadījumiem, piešķirs 5764,98 eiro, t. sk. 1000 eiro PVN. Saistībā ar būvdarbu palielināšanos to izpildes termiņš pagarināts līdz 27. augustam.

Novadu ziņas