Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros sveic konkursa “Par skaistu un sakoptu Skrīveru novadu” laureātus

Skrīveru kultūras centrā svinīgā pasākumā sveica konkursa “Par skaistu un sakoptu Skrīveru novadu” laureātus. Galvenās balvas piešķirtas četrās nominācijās, kā arī piešķīra vienu speciālbalvu.
Komisija šovasar apskatīja 13 īpašumus — pašvaldības iestāžu ēkas, daudzdzīvokļu mājas, lauku viensētas un privātmājas.

Šī gada konkursā “Par skaistu un sakoptu Skrīveru novadu” nomināciju “Sakoptākā iestāde” ieguva pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis”, “Sakoptākās individuālās mājas” nosaukums — Veiguru ģimenei Sila ielā.

“Sakoptākā daudzdzīvokļu māja” — ēka Daugavas ielā 140, un īpašs paldies Daigai un Didzim Liepiņiem. “Sakoptākā lauku sēta” — Liepiņu ģimenei “Lūkos”.  Par būtisku ieguldījumu īpašuma sakopšanā pēdējā gada laikā atzinības rakstu saņēma LLU Zemkopības zinātniskais institūts.

Viss raksts laikraksta "Staburags"  11. decembra numurā.

Novadu ziņas