Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru dome ļauj aprūpes centram 2017.gadā ņemto 4693 eiro aizņēmumu apmaksāt nākamgad

Skrīveru novada dome ļāvusi sociālās aprūpes centram (SAC) "Ziedugravas" nākamgad izmaksāt 4693 eiro aizņēmumu, kas ņemts pērn un pašvaldības budžetā bija jāatdod jau šogad.

2017.gadā "Ziedugravās" bija jāveic avārijas izejas celtniecības darbi vienā no korpusiem, kam aprūpes centrā trūcis līdzekļu. Dome augustā no neparedzētiem līdzekļiem piešķīrusi centram 4693 eiro, ar nosacījumu, ka aizdevums tiks atmaksāts līdz 2018.gada 1.novembrim.

Taču arī šogad "Ziedugravas" kredītu nav spējušas apmaksāt, lūdzot domi pagarināt aizņēmuma termiņu.

Izskatot SAC iesniegumu Sociālo jautājumu komitejas, Finanšu un tautsaimniecības komitejas un domes sēdēs, deputāti lēma pagarināt aizņēmuma atmaksas termiņu. Domes lēmums liecina, ka visa kredīta summa "Ziedugravām" nākamgad būs jāatmaksā 11 maksājumos, katrs 426 eiro apmērā.

Novadu ziņas