Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru dome par brāķi tiesājas jau vairākus gadus

Skrīveru novada dome vairākus gadus tiesājas ar SIA “V Service” par izbūvētās Ziedu ielas seguma kvalitāti. Šomēnes sagaidīts Augstākās tiesas lēmums, kas  paredz, ka lieta jāskata no jauna, un ieteic domei un būvfirmai mediācijas procesu.

Skrīveru novada domes juriste Līga Kāpostiņa teic — ir gandarījums, ka sagaidīts Augstākās tiesas  lēmums, bet, viņasprāt, tiesāšanās termiņš ir tik ilgs, ka liela apmierinājuma vairs nav. “Ziedu iela bija sliktā kārtībā, un tā bija jāuztur un jāuzlabo par pašvaldības līdzekļiem. Lieta tiks skatīta no jauna, ņemot vērā Augstākās tiesas norādīto, tomēr ceram, ka spēsim ar būvfirmu rast kompromisu mediācijas ceļā.”

“Staburags” jau rakstīja, ka Ziedu ielu izbūvēja 2012. gada 1. oktobrī. Pēc gada tā nebija izbraucama, veidojās lielas rises, ielas nestspēja nebija pietiekama.  Skrīveru novada dome pieaicināja SIA ”Ceļu eksperts” speciālistus ceļa segumu testēšanai. Noņemtajos paraugos šķembu maisījumu granulometriskais sastāvs būtiski atšķīrās no segto darbu aktiem pievienotajiem testēšanas rezultātiem.

Lai arī uzņēmējs līgumā bija garantējis, ka iela un būvdarbi atbilst būvprojekta prasībām, nosakot arī 60 mēnešu garantiju, taču defektus atteicās novērst, argumentējot, ka iela nepareizi ekspluatēta.

Visu rakstu lasiet laikraksta "Staburags" 19. decembra numurā.

Novadu ziņas