Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru novada dome noslēgusi sadarbības līgumu ar luterāņu draudzi

Skrīveru novada dome noslēgusi sadarbības līgumu ar Aizkraukles evaņģēliski luterisko draudzi. Sadarbības mērķis ir Aizkraukles pilskalna, kā arī Zemkopības institūta bērnu rotaļlaukuma labiekārtošana.


Skrīveru novada dome apņēmusies veikt pilskalna kāpņu renovāciju, kā arī Zemkopības institūta iedzīvotāju ērtībām aiz Zemkopības institūta 7. ēkas uz draudzes zemes izvietot bērnu rotaļu laukumu.


Līgums paredz, ka draudze piekrīt un neceļ iebildumus par to, ka rotaļlaukums, kas ir uz draudzei piederoša zemes gabala, paredzēts publiskai lietošanai un to var izmantot ikviens Skrīveru novada iedzīvotājs vai viesis. Savukārt draudze rūpēsies par Aizkraukles pilskalna sakopšanu. Darbu izmaksas segs no draudzes tiešmaksājumu un Zemkopības institūta zemes nomas ieņēmumiem.

Novadu ziņas