Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru novada pašvaldībai prasa 4268 eiro kompensāciju par sarunas publiskošanu mājaslapā

Kāda persona no Skrīveru novada pašvaldības pieprasījusi 4268 eiro kompensāciju par morālo kaitējumu, kas radies, pašvaldības mājaslapā publiskojot personas sarunu ar novada domes priekšsēdētāju, aģentūra LETA uzzināja novada domē.

Jautājums par morālā kaitējuma atlīdzināšanu skatīts oktobra domes sēdē, taču nepietiekama kvoruma dēļ pārcelts uz novembra sēdi, kad personas iesniegums noraidīts.

Iesniedzēja sūdzība attiecināma uz Skrīveru novada mājaslapā izvietoto audio ierakstu un tajā dzirdamo iesniedzēja balsi. "Saruna norisinājās domes priekšsēdētāja kabinetā īsu brīdi pirms domes sēdes, attiecīgi šajā laikā norisinājās arī gatavošanās domes sēdei, tajā skaitā arī audio ierakstīšanas ierīču uzstādīšana un sagatavošana darbam. Sarunas ieraksts kopā ar domes sēdes norises gaitas videoierakstu tika publicēts pašvaldības mājaslapā," sūdzības būtību skaidro pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kitija Boļšakova.

Pēc iesniedzēja iesnieguma saņemšanas Datu valsts inspekcijā sarunas ieraksts mājaslapā tika bloķēts un nav publiski pieejams.

Savukārt Skrīveru novada domes priekšsēdētājam Andrim Zālītim ("Mēs Skrīveriem") inspekcija saistībā ar pārkāpumu izteikusi brīdinājumu.

Sūdzības iesniedzēja datus pašvaldība neatklāj, taču informē, ka persona nav Skrīveru novada administrācijas darbinieks vai novada iedzīvotājs.

Novadu ziņas