Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

11. janvārī notiks Skrīveru novada ceļojošā kausa izcīņas galda tenisā 2015. gada pirmais posms

11.janvārī pulksten 10 A.Upīša Skrīveru vidusskolas sarīkojumu zālē notiks Skrīveru novada ceļojošā kausa izcīņas galda tenisā 2015. gada pirmais posms. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens galda tenisa spēles cienītājs, kurš vēlas atjaunot un pārbaudīt savu meistarību. Viss, kas ir nepieciešams, ir sava galda tenisa rakete.

Sacensības notiks 3 posmos:

    Pirmais posms – 11. janvārī pulksten 10;
    Otrais – 7. februārī pulksten 10;
    Trešais – 28. februārī pulksten 10.

Visu posmu spēles tiks aizvadītas A.Upīša Skrīveru vidusskolas sarīkojumu  zālē. Reģistrācija sacensību dienā no pulksten 9.15 līdz 9.45 .

Sacensības notiks pēc starptautiskajiem galda tenisa noteikumiem līdz trīs uzvarētiem setiem un līdz 11 punktiem setā. Sacensības ir individuālas. Dalībnieki spēles aizvadīs 2 grupās – skolenu un pieaugušo.  Apbalvos katras grupas 1. – 3. vietas ieguvējus. Ceļojošo kausu katrā grupā iegūst dalībnieks ar vislielāko triju posmu spēļu kopvērtējumu ieskaites  punktiem.

Kontaktpersona: tūrisma un sporta darba organizatore Z.Sprukte – tālr.28373530, zigrida.sprukte@skriveri.lv

Skrīveru novadā