Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

3. aprīlī Skrīveros aicinām pievienoties Krusta ceļā 1

3. aprīlī Skrīveros Lielajā piektdienā —
plkst. 14 iziešana no Skrīveru Baptistu draudzes dievnama pagalma (Daugavas iela 134B Skrīveri) pa Daugavas ielu, Jāņa Purapuķes ielu, caur Aizkraukles pilskalnu, gar 13. gs. Aizkraukles katoļu senbaznīcu, gar Daugavas krastu līdz Aizkraukles luterāņu baznīcai.

Krusta gājienu vadīs Skrīveru Vissvētākās Jaunavas Marijas-Miera Karalienes goda katoļu draudzes priesteris Māris.

Apstāšanās kopā 14 vietās ar lasījumiem, t. sk. pie:
-    Skrīveru Vissvētākās Jaunavas Marijas-Miera Karalienes goda katoļu draudzes baznīcas,
-    13. gs. Aizkraukles katoļu senbaznīcas (aiz Aizkraukles pilskalna),
-    1680. g. Aizkraukles luterāņu baznīcas, kur plkst. 17 notiks Lielās piektdienas dievkalpojums.

Nastai aicinām ņemt līdzi akmeni, ko atstāsim krusta ceļa galamērķī pie krusta. Akmeņi tiks iemūrēti Aizkraukles luterāņu baznīcas akmens sētā.

Lielajā Piektdienā Skrīveros šogad norisinās ekumēniskais Krusta ceļš. Aicinām sekot gājienam, kurā dažādu tautību, konfesiju un reliģisko uzskatu cilvēki atceras Kristus ciešanu ceļu pirms vairāk nekā 2000 gadiem, ko pēc tam, kad Pilāts bija piespriedis nāvessodu, Jēzus, nesot smago krustu, gāja līdz soda izpildes vietai Kalvārijas kalnā, Jeruzalemē.

Krusta ceļā aicināsim pārdomāt piedošanu.
Informatīvais tālrunis 26593956 (Jānis)

Komentāri 1

reals piedzivojums

Jezus Kristus ir reala vesturiska persona un ne tikai, bet Krusta celu var ieraudzit vislabaak no Katolu konfesijas, jo katrs shis apstasanaas punkts krusta celaa.. nu drosi vien, ka piekusa, nu drosi vien, ka pa celam satika to un to, nu jaa. Draugi milie, taa ir interpretaacija, kur tas ir rakstits Bibelee?

pirms 4 gadiem, 2015.04.03 01:33

Skrīveru novadā