Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: grāmata par Šefu

Grāmata “Skrīveru skolotājs Leonīds Antons. Gandrīz viss par Šefu!” ir vēstījums ne vien par ievērojamo Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas pedagogu Leonīdu Antonu, bet arī par viņa dzimtu un laikabiedriem, skrīveriešiem jeb, kā saka grāmatas autore Luāna Loinerte,  “Zaļā zeme 2”.

To, ka Skrīveru fizikas skolotāja Leonīda Antona dzīvesgājums bija grāmatas vērts, nešaubās neviens, kurš viņu pazinis, saticis.

Uldis Riekstiņš, skolas absolvents
Par Šefu vienmēr ir, ko teikt. Viņš bija labs skolotājs, fizika man patīk vēl šodien. Ar ko viņš bija īpašs? Leonīds Antons mums ļāva pārkāpt robežas, ko daudzi skolotāji neļautu. Atminos dažādas nianses, kuras negribu uzskaitīt, bet, ja mani bērni tā darītu, teiktu — tā nav labi darīt! Bet viņš atļāva. Tā bija viņa gudrība mūs audzināt —  likt domāt pašiem, un tas deva plašāku skatu uz dzīvi. Viņa nopelns ir arī tas, ka uz dabu, saviem pienākumiem, atbildību pret citiem skatos citādāk.

Visu rakstu lasiet “Staburaga” 27. oktobra numurā.

Skrīveru novadā