Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: grāmatas “Skrīveru stāsti” atvēršanas svētkos

Skrīveru kultūras centrā notika  Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotājas Dainas Vancānes-Viļumas grāmatas “Skrīveru stāsti” atvēršanas svētki.

Daina Vancāne-Viļuma apmēram 14 gadu laikā grāmatā ir apkopojusi atmiņu stāstus, fotogrāfijas un citas vēstures liecības par novadu. Grāmatas atvēršanas svētkos bija pulcējušies daudz skrīveriešu, tajā skaitā cilvēki, kuru atmiņu stāsti ir publicēti grāmatā, piemēram, Rasma Pētersone, Rasma Bodniece, Jānis Bundzinieks, Ģedimins Siliņš. 

Skrīveru novada pašvaldība ir noteikusi, ka grāmatas pārdošanas cena ir 20 eiro. To var nopirkt Skrīveru novada domes kasē. Pašvaldība grāmatu dāvināja novada bērnu un pieaugušo bibliotēkai, skolai un Aizkraukles vēstures un mākslas muzejam. Pasākuma dalībnieki iegādājās ap 100 grāmatu.

Agitas Grīnvaldes–Irukas foto

Skrīveru novadā