Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieskandinātas ērģeles Skrīveru katoļu baznīcā

Klausītāju pārpildītā Skrīveru katoļu baznīcā aizritējis ērģeļu atklāšanas koncerts. Mūzikas instrumenta skanējuma daudzveidību atklāja plašs un arī starptautisks māk­slinieku loks, ļaujot ikvienam klātesošajam gūt savu īpašo ērģeļmūzikas valdzinājumu no vakara programmas.

Priesteris Māris Ozoliņš kopīgā lūgšanā vēlēja ērģelēm ar savu skanējumu priecēt katras svētdienas Svētās mises, kāzas, kristības, kā arī  bagātināt gan baznīcas, gan Skrīveru novada kultūrvidi koncertos. Koncerta atklāšanā aktrise Dace Bonāte klausītājiem vēlreiz izstāstīja par ērģeļu ceļu no Zviedrijas līdz Skrīveriem un draudzes vārdā pateicās visiem par ziedojumiem divu gadu laikā, kā arī labdarības koncertu dalībniekiem, kuri atsaucās aicinājumam un palīdzēja vākt līdzekļus ērģeļu salikšanai un skaņošanai.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 4. augusta numurā.

Skrīveru novadā