Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izpilddirektora amatā apstiprina Ansi Martinsonu

Skrīveru novada pašvaldības izpilddirektora amatā apstiprināts skrīverietis Ansis Martinsons, kurš līdz šim pildīja Jaunjelgavas novada pašvaldības uzņēmuma SIA “JITA” valdes locekļa pienākumus.

Vakantajam Skrīveru novada pašvaldības izpilddirektora amatam bija pieteikušies 15 pretendenti. Pēc pieteikumu izvērtēšanas uz noklausīšanos domes sēdē febru­āra beigās bija uzaicināti trīs, taču ieradās tikai divi pretendenti. Pēc abu kandidātu uzklausīšanas domes priekšsēdētājs Andris Zālītis domes sēdē 16. martā apstiprināšanai virzīja vienu no viņiem — Ansi Martinsonu. No septiņiem deputātiem, kuri piedalījās domes sēdē, šo kandidatūru atbalstīja seši.

Turpinājums laikraksta "Staburags" 19. marta numurā.

Skrīveru novadā