Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līgavas grib baltos bērīšus, ģimenes ar bērniem kamanās ķer katru sniegoto dienu

Ragavas, kamanas un rati vienmēr gatavībā, nosaka Skrīveru novada “Lielkažoku- 1” zirgu staļļu saimniece Sarmīte Strazdiņa. Tāpēc, ja nokusīs sniegs, ragavas varēs nomainīt ar ratiem. Pārsvarā bubināt ar  zirgiem grib bērni, jubilāri un kāzu svinētāji. Un šī vēlme ir sezonāla, tāpēc zirgu būšana nekad nebūs bizness, tas ir dārgs hobijs.

“Glorija, atnāksi?” aicina Sarmīte, bet ķēve pagriež galvu, uzmet skatienu no augšas un nekust ne soli. Glorijai ir septiņi gadi, labprāt brauc ragavās. Glorija ir pārējo vienpadsmit zirgu bara apsargs. Svešinieku aplokā uzreiz pamana, kļūst pikta — skrien virsū. Mainīgā rakstura dēļ Gloriju neviens nav vēlējies pirkt, jo viņu var sadusmot pilnīgi viss, bet mums viņa ļauj sevi glaudīt.

Vairāk 20. janvāra "Staburagā"!

Skrīveru novadā