Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Misijas apziņa ļauj saglabāt dzīvesprieku

Skrīveru novada ģimenes ārste Dagmāra Eglīte valsts svētkos saņēma Veselības ministrijas Atzinības rakstu par profesi­onālu, ilggadēju un godprātīgu darbu iedzīvotāju veselības saglabāšanā un slimību profi­laksē.  Skrīveros daktere strādā jau 42 gadus, un patlaban viņas ģimenes ārsta praksē ir ap 1800 pacientu.

Par saņemto Veselības ministrijas atzinības rakstu Dagmāra Eglīte teic, ka tas ir liels gandarījums un mūža darba novērtējums. Pateicība saņemta arī no Skrīveru novada  pašvaldības. “Mediķa profesijā ir arī grūti brīži, kad pacientu problēmas “ielaid”  sevī, sāc pārdzīvot un just līdzi, ne tikai sniedz profesionālu palīdzību. Teorētiski no tā vajadzētu norobežoties, taču, kā to lai izdara, ja daudzus skrīveriešus ārstēju jau trešajā paaudzē un par viņu veselību zinu visu,” teic Dagmāras kundze.

Visu rakstu lasiet laikraksta "Staburags" 24. novembra numurā.

Skrīveru novadā