Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveros ievēl jaunu izpilddirektoru 4

Skrīveru novada domes ārkārtas sēdē apstiprināja jauno Skrīveru novada domes izpilddirektoru. Šajā amatā iecelta domes priekšsēdētāja Andra Zālīša izvirzītā kandidāte Inese Sala.


Skrīveru novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Agita Grīnvalde informē, ka lai ievēlētu izpilddirektoru bija nepieciešami divi balsojumi. Pirmajā atklātajā balsošanā ar vēlēšanu zīmēm par Inesi Salu nobalsoja četri deputāti, pret bija viens, trīs atturējās. Līdz ar to lēmumu nepieņēma. Pēc šāda iznākuma sēdes turpinājumā notika debates par radušos situāciju un par to, kā rīkoties tālāk.


Deputāts Udo Pērsis iebilda pret to, ka izvēlei tiek piedāvāts tikai viens nevis vairāki kandidāti. Savukārt deputāts Jānis Brokāns uzsvēra, ka nav bijuši skaidri kandidātu vērtēšanas kritēriji, līdz ar to nav skaidrs, ar ko priekšsēdētāja piedāvātais kandidāts ir labāks par citiem.


Novada domes priekšsēdētājs Andris Zālītis paskaidroja, ka tika izsludināta pieteikšanās uz vakanci nevis konkurss. Izvērtējot kandidātus, tika ņemtas vērā amata pretendentam izvirzītās prasības, kā arī atbilstība amata pienākumiem.


Pēc spraigām diskusijām Andris Zālītis aicināja deputātus balsot atkārtoti un izvirzīja to pašu kandidāti. Atkārtotā atklātā balsošanā ar vēlēšanu zīmēm ar piecām balsīm par, vienai pret un divām atturoties amatā apstiprināta Inese Sala.

Komentāri 4

Niks

Novada domes priekšsēdētājs A.Zālītis paskaidroja, ka tika izsludināta pieteikšanās uz vakanci nevis konkurss. Izvērtējot kandidātus(vairākus), tika ņemtas vērā amata pretendentam izvirzītās prasības, kā arī atbilstība amata pienākumiem.
Atkārtotā atklātā balsošanā ar 5 balsīm "par", 1 "pret" un 2 "atturoties" izpilddirektores amatā apstiprināta Inese Sala.
Atliek novēlēt I.Salas k-dzei veiksmi darbā iedzīvotāju labā!
Tikai ar reāliem darbiem mēs apliecinām sevi, kas patiesībā esam!

pirms 5 gadiem, 2013.10.10 15:31

L

Balsojot ārkārtas sēdē otro reizi, par izpilddirektora iecelšanu amatā, dome ir pārkāpusi likumu, jo izsludinot ārkārtas sēdi un nobalsojot par sēdes pirmo jautājumu dome amatā neiecēla izpilddirektori. To izdarīja ar otro reizi. Izpilddirektoru varēja apstiprināt tikai nākošajā kārtējā sēdē vai arī sasaucot ārkārtas sēdi. Tiesības pārsūdzēt nelikumīgo lēmumu ir gan deputātiem, gan kandidātiem.

pirms 5 gadiem, 2013.10.11 15:24

M

Speciāli L : ko ņematies,ļaujiet cilvēkam strādāt un pierādīt sevi! Jauna slota tīri slauka!

pirms 5 gadiem, 2013.10.14 10:45

L speciali M

Viss ir ok, lai cilvēks strādā, nav šaubu par izvēlēto kandidatūru, bet ir runa par procedūras ievērošanu no deputātu puses, neievērojot procedūru lēmums nav leģitīms.

pirms 5 gadiem, 2013.10.17 16:07

Skrīveru novadā