Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru kultūras namā notiks koncerts “Saspēlēsim?”

14. aprīlī plkst. 18.00. Skrīveru kultūras namā notiks koncerts “Saspēlēsim?” Ieeja būs bez maksas!

Astotie tradicionālo instrumentu spēles Skrīveru kursi pieaugušajiem, kā jau ierasts, vainagosies ar koncertu, kur jaunie spēlmaņi lepni rādīs, kā četrās  nedēļas nogalēs Skrīveros un starplaikos starp tām mājās ir izdevies sadraudzēties ar savu izvēlēto instrumentu.

Koncertu kuplinās pavisam jaunā SKRĪVERU FOLKLORAS KOPA un nu jau pieredzējušā kapela no Aizkraukles "KARIKSTE" " (kuras vairāki dalībnieki ar mācījušies spēlēt šajos Skrīveru kursos).

Šajā reizē kursu dalībniekiem, tāpat kā visās iepriekšējās reizēs, bija iespēja iepazīt vijoles spēli (pasniedzēja Dārta Drava) un mandolīnas spēli (pasniedzējs Pēteris Narubins). Bet tikai otro reizi varēja mācīties Latvijā reiz dzīvajā tradīcijā bieži sastopamus, bet šajos laikos jau ļoti reti dzirdamus instrumentus – cimboli (pasniedzējs Ilmārs Pumpurs) un Pēterburgas ermoņiku (pasniedzēja Ilona Dzērve-Tālute). Šie kursi ir nopietns ieguldījums Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā.

Nāciet, izbaudiet un piesakieties uz nākamā gada kursiem arī jūs! Pieteikuma anketa: ej.uz/muzikantiem

Mūžizglītības projektu un koncertu rīko biedrība “Skaņumāja” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru un atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Skrīveru kultūras nams.

Skrīveru novadā