Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru pansionātā problēmas ar darba aizsardzību

Skrīveru novada pašvaldības aģentūras “Sociālās aprūpes centra “Ziedugravas”” (turpmāk — SAC “Ziedugravas”) direktora pienākumu izpildītāja Aija Svētiņa informēja Skrīveru novada domi, ka pansionātā nepieciešams izveidot jaunu amata vienību — darba aizsardzības speciālists. 


Līdz šim šos pakalpojumus sniedza kāds uzņēmums, taču konstatēto nepilnību un paviršību šī uzņēmuma darbībā dēļ, par ko liecina arī Valsts darba inspekcijas akti, līgumu plānots pārtraukt. Jautājums skatīts gan sociālo jautājumu komitejas sēdē, gan finanšu un tautsaimniecības komitejas sēdē un nolemts — lai novērstu konstatētās nepilnības un sakārtotu darba aizsardzības jautājumus un ugunsdrošību pansionātā, pagaidām trijiem mēnešiem noslēgs līgumu ar fizisku personu par konkrētu darba uzdevumu izpildi. Jautājumu domē atkārtoti skatīs pēc trīs mēnešiem. 

Novadu ziņas