Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru pārtikas kombināta svētkos katru gadu kaut kas jauns

Skrīveros aizvadīti jau trešie Skrīveru pārtikas kombināta svētki, kuros tā saimnieki Baiba un Aigars Lūši aicina iepazīt piena konfektes “Gotiņa” tapšanas procesu, piedalīties radošajās darbnīcās un baudīt mūziku brīvā dabā.

Skrīveru pārtikas kombināta saimniece Baiba Lūse stāsta, ka aizvadītās nedēļas nogalē divās dienās ekskursijās uzņēmumā pieteicās vairāki simti apmeklētāju. Viņa ievērojusi, ka īpaši daudz pēdējā laikā bijis viesu no kaimiņvalsts Lietuvas. Arī kombināta svētkos katru gadu apmeklētāju ir arvien vairāk un viesi ierodas no tālākām vietām. Svētkos viesus, kuri devās ekskursijā iepazīt konfekšu tapšanu, sagaidīja kāds pārsteigums — to vadīja aktrise Jūlija Ļaha.
Arī muzikālie priekšnesumi šogad bija pārsteidzoši. Grupas “Gapoljeri” solists, amizantais aktieris Kristiāns Kareļins, kuru daudzi pazīst kā Konstantīnu no seriāla “Viņas melo labāk”, izpildīja dziesmas ar saviem vārdiem. Viss kā dzīvē. “Kas uz sirds, to metu ārā,” par tām saka to autors. Koncerta otrajā daļā viesus ar grupas “Credo” labākajiem hitiem priecēja Guntis Veits.
Uz Skrīveru pārtikas kombināta svētkiem gribas braukt katru gadu, jo katru reizi te var ieraudzīt ko jaunu. Šogad nelielajā amatnieku darbu tirdziņā varēja apskatīt skrīverieša Gunāra Kojas “Kokotavā” tapušos virpotos koka traukus. Konfekšu ražotajā produktu klāstā arī parādījies kaut kas jauns. Pārmaiņas skārušas uzņēmuma apkārtni — nojaukta vecā ražošanas ēka, un pamazām tiek sakārtota tā teritorija. 

Novadu ziņas