Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrīveru pašvaldība “Blēžu” rādīšanai piešķir 2000 eiro

Skrīveru novada domes deputāti vienprātīgi atbalstīja 27 Skrīveru jauniešu iesniegumu par brīvdabas kino demonstrēšanu un iespēju pašvaldībai finansēt šādu pasākumu.

Brīvdabas kino — vienas filmas — demonstrēšana notiks 31. augustā pulksten 21 bijušajā sporta laukumā pie vecās Zemkopības institūta estrādes. Agrāk filmas tika rādītas pie kultūras centra un A. Upīša muzeja dārzā, taču tik vērienīgs brīvdabas kino Skrīveros būs pirmo reizi. Pašvaldība tā organizēšanai piešķīrusi 2000 eiro lielu finansējumu, tiks īrēts lielais ekrāns, filmu skatīties varēs no automašīnas vai sēdvietām.

Skrīveru kultūras centra vadītāja Baiba Dronka uzteic jauniešus par izrādīto iniciatīvu un paredz, ka pasākums tiks kupli apmeklēts. Skrīveru jaunieši kino vakaram gatavojas nopietni, paši maketēja afišas un aktīvi iesaistās pasākuma organizēšanā. Jaunieši paši izvēlējās filmu — 2018. gada Latvijas spēlfilmu “Blēži”.

Novadu ziņas