Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Skrīveru saldumi" saņem Lielbritānijas uzņēmumu asociācijas "British Retail Consortium" kvalitātes sertifikātu

SIA "Skrīveru saldumi" saņēmusi starptautisko Lielbritānijas mazumtirdzniecības uzņēmumu asociācijas "British Retail Consortium" (BRC) "Standarts for Food Safety" kvalitātes sertifikātu, kas apliecina produkcijas kvalitāti, labas ražošanas un higiēnas praksi un uzrāda ražotāju kā uzticamu partneri tirdzniecības tīkliem.

Uzņēmuma pārstāve Dace Vītoliņa aģentūru LETA informēja, ka BRC standarta prasību īstenošana uzņēmumam paver ceļu uz sadarbību ar mazumtirdzniecības uzņēmumiem, jo veikalu tīkli Eiropā, pasaulē un arī Baltijā izvēlas sadarboties ar ražotājiem un piegādātājiem, kuru produkcija sertificēta atbilstoši šim standartam.

"Eksports ir viena no mūsu prioritātēm, līdz ar to tiek investēts darbinieku apmācībās, viņu kvalifikācijas paaugstināšanā, izvirzīti arvien lielāki mērķi sev pašiem. Pasaulē novērtētākā sertifikāta iegūšana paver ne tikai jaunas iespējas eksporta tirgu apgūšanai, bet tas ir apliecinājums mums pašiem un arī vietējiem klientiem, ka strādājam atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem," saka "Skrīveru saldumu" valdes locekle Sintija Audziša.

Uzņēmumā kopumā investēti 70 000 eiro. Lai iegūtu šāda līmeņa sertifikātu, bija piesaistīta konsultante, uzņēmumā veiktas dažādas pārplānošanas, iegādātas jaunas iekārtas, veiktas darbinieku apmācības, kā arī veikti citāda rakstura uzlabojumi.

Novadu ziņas