Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slēpojam ar stāstiem!

Šonedēļ Latvijā atgriezusies ziema, un šajās dienās skrīverietis Kaspars Celmiņš visus atkal aicina slēpot. Gūt prieku un baudīt ziemu apmēram 14 kilometru garajā distanču trasē, reizē dodoties ceļojumā teju cauri visiem Skrīveriem.

Kasparu Celmiņu sastopu kalna galā Satekās, kur viņš kopā ar savu pavadoni četrkājaino Kiru iemēģina paša pirms dažām dienām izveidoto trasi. Kaspars stāsta, ka vispirms sniegs sablietēts ar sniega motociklu, tad iebraukta trase, un ļoti priecājas, ka skrīverieši vakaros izmantojuši iespēju atkal slēpot. “Šķita, ka pavasaris jau klāt. Pagājušajā svētdienā novācu visas norādes trasē, un te — ziema atgriezusies!” priecājas viņš. “Protams, sniegs drīz nokusīs, tāds tam liktenis, bet tas ir gluži normāli, ka martā vēl ir kārtīga sniega sega. Tā bijis arī iepriekšējos gados.”

Kaspars stāsta, ka ideja ierīkot distanču trasi radusies pirms diviem gadiem, jo arī pats allaž meklējis iespēju un braucis slēpot citur. Tad izlēmis: kāpēc ar slēpēm klejot apkārt, ja tepat Skrīveros ir kolosāls reljefs! Ar šo pārliecību Kaspars lūdzis Skrīveru novada domes atbalstu distanču slēpošanas trases ierīkošanai. Dome sniedza gan finansiālu atbalstu, gan atļāva trasi veidot uz pašvaldības zemes, līdz ar to slēpotāji Skrīveros var baudīt ziemas priekus bez maksas. Kaspars bilst, ka nākotnē paredzēts ierīkot arī slēpju nomu, pagaidām tās varot no viņa vien aizņemties.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 10. marta numurā.

Novadu ziņas